Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Gabinet Psychoterapii i Edukacji w Toruniu – zobacz, nad czym możemy wspólnie pracować w moim gabinecie terapeutycznym w Toruniu. Oczywiście, małymi krokami. Każdy rodzaj współpracy z terapeutą wymaga czasu, otwartości i zaangażowania w terapię. Jeśli poszukujesz dla siebie psychoterapeuty w Toruniu, zapraszam Cię do mojego gabinetu, gdzie wspólnie będziemy dążyć do rozwiązania Twoich problemów i poprawy jakości Twojego życia. Zapoznaj się z zakresem mojej pracy terapeutycznej i sprawdź jaka terapia w Toruniu będzie przydatna dla Ciebie.

Jako psychoterapeuta i trener pracuję na terenie Torunia, ale na psychoterapię indywidualną, terapię dla par, treningi rozwoju osobistego, szkolenia wspomagające rozwój zawodowy oraz warsztaty doskonalące umiejętności i rozwijające mocne strony zapraszam oczywiście nie tylko z Torunia, ale z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Toruń jest doskonale skomunikowany z innymi miejscowościami w kujawsko-pomorskim, dzięki czemu psychoterapia w Toruniu dostępna jest także, jeśli mieszkasz poza miastem. Warto poświęcić chwilę na dojazd, by trafić do odpowiedniego specjalisty, który skutecznie poprowadzi Cię i wesprze w Twojej pracy nad sobą i pomoże na Twojej drodze do rozwiązania problemów osobistych. Mój gabinet psychoterapeuty w Toruniu otwarty jest również dla wszystkich z okolic Torunia.

Psychoterapia w Toruniu – to najbardziej podstawowa forma pracy z psychoterapeutą. Psychoterapia pozwala uporządkować swoje życie wewnętrzne, przepracować problemy oraz nauczyć się radzić sobie z emocjami. Myślisz o psychoterapii i szukasz dla siebie terapeuty w Toruniu? Przyjdź na konsultację psychoterapeutyczną  do mojego gabinetu w Toruniu. Po takim spotkaniu wspólnie będziemy mogli nakreślić kształt psychoterapii i podejmiesz decyzję, czy chcesz ją rozpocząć.

Terapia dla par w Toruniu – jesteście parą z Torunia lub okolic i borykacie się z problemami w Waszym związku? Zastanawiacie się, czy jest szansa na utrzymanie relacji, gdy dotychczasowe próby zaradzenia problemom zawiodły? Odpowiedzią może być terapia dla par. Zapraszam Was na spotkanie, porozmawiamy o Waszym związku i trudnościach, z jakimi się zmagacie.

Terapia uzależnień w Toruniu – myślisz o terapii uzależnień dla siebie i szukasz w Toruniu miejsca, w którym możesz taką terapię podjąć? Dobrze trafiłeś. W moim gabinecie terapeutycznym prowadzę także terapię dla osób uzależnionych oraz terapię współuzależnionych, w tym terapię DDA. Podjęcie terapii uzależnienia pozwala wyzwolić się spod destrukcyjnego wpływu czynnika uzależniającego i zredukować jego negatywny wpływ na życie.

Szkolenia zawodowe w Toruniu – Szkolenia zawodowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje są niezbędnym elementem kształcenia się i rozwoju na ścieżce kariery. Toruń jest miejscem mojego działania także w tym zakresie. Skontaktuj się ze mną by dowiedzieć się szczegółów odnośnie tematyki prowadzonych przeze mnie szkoleń w Toruniu. Szkolenia prowadzę również poza Toruniem, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego oraz na życzenie oraz po indywidualnych ustaleniach na terenie całej Polski.

Warsztaty doskonalące w Toruniu – prowadzę warsztaty rozwojowe, doskonalące, pozwalające nabyć nowe umiejętności i wzmacniać mocne strony, a także kształtować pożądane postawy i stwarzać tym samym grunt pod dalszy rozwój osobisty w kierunku osiągnięcia sukcesu. Ten ostatni aspekt ma znaczenie zwłaszcza w warsztatach prowadzonych dla dzieci i młodzieży. Mogę zaproponować różne programy warsztatowe, dopasowane do konkretnych potrzeb. Warsztaty prowadzę w Toruniu i okolicach, ale też na życzenie w innych miejscach w kraju.

Treningi rozwoju osobistego w Toruniu – treningi rozwoju, kształtowania i doskonalenia umiejętności są adresowane przede wszystkim do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje, poprawić swoje umiejętności miękkie oraz podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy. Prowadzę treningi rozwojowe i doskonalące w Toruniu. Jednym z moich autorskich programów jest Trening Asertywności w Toruniu. Asertywność i postawa asertywna są bardzo istotnym elementem rozwoju osobistego i zawodowego. Mogę zaproponować różne programy treningowe, zapytaj mnie o szczegóły. Wspólnie ustalimy program treningu dostosowanego do Twoich potrzeb i zorientowanego na Twoje cele.