Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Witam Cię w moim gabinecie. To tutaj będziemy rozmawiać, jeśli zdecydujesz się mnie odwiedzić. Tutaj poznam Twoją historię, wysłucham Cię i odpowiem na Twoje pytania. Tutaj będziemy pracować nad tym, by Twoje życie stało się lepsze, zyskało nową jakość, a Ty sam mógł w pełni wykorzystywać swój potencjał, zyskał siły i umiejętności niezbędne Ci do tego, by skutecznie walczyć z problemami które Cię osłabiają i mają negatywny wpływ na Twoją codzienność. Mam nadzieje, że nasza współpraca pomoże Ci także nauczyć się stawiać czoła przyszłym wyzwaniom niesionym przez życie i skuteczniej radzić sobie z trudnościami obciążającymi Cię psychicznie.

Wierzę, że stworzyłem tutaj przestrzeń, która zapewni Tobie komfortowe warunki do pracy nad swoimi problemami, w spokojnej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa. Dla mnie kwestią priorytetową jest zagwarantowanie warunków do skutecznej pracy, którą możemy wspólnie podjąć na rzecz poprawy Twojej jakości życia poprzez zredukowanie i wyciszenie blokujących Cię trudności, wzmocnienie i rozwinięcie Twoich mocnych stron oraz pomoc Tobie w osiągnięciu równowagi psychicznej i wewnętrznego spokoju, tak ważnego dla sprostania trudom dnia codziennego i szybkim tempem życia w dzisiejszych czasach.

W moim gabinecie zachęcam Cię do otwartości, która pozwoli stawić czoła swoim problemom i przełamać ograniczające Cię bariery wynikające z trapiących Cię trudności. Chcę Cię zaprosić po pierwsze na konsultacje – czasami już sama szczera i nieskrępowana rozmowa oparta na fundamencie dużej empatii i życzliwości pomaga pewne sprawy uspokoić, uporządkować i rozjaśnić. Konsultacja psychoterapeutyczna może być dla Ciebie nowym początkiem, otwarciem pewnego etapu w życiu: wejściem na ścieżkę rozwiązywania problemów, które dotychczas w znaczący sposób utrudniały Ci życie. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj.

Efektem naszego spotkania może być decyzja o rozpoczęciu terapii, początku Twoich cyklicznych wizyt w moim gabinecie.  Tworząc to miejsce, myślałem o tym, by dać pacjentom miejsce do którego z chęcią będą wracać, będą czuć się swobodnie i spokojnie. Początkowe wizyty w gabinecie psychoterapeuty często mogą wiązać się ze stresem i trudnymi emocjami, takimi jak niepokój czy frustracja. W gabinecie można bez obaw mierzyć się ze swoimi problemami – to miejsce istnieje po to, by sobie z nimi poradzić i odnaleźć spokój. Mam nadzieję, że takim miejscem będzie dla Ciebie mój gabinet. Zapraszam Cię serdecznie.