Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Pomocy specjalisty ludzie poszukują głównie po trudnych przejściach osobistych jak rozstanie z partnerem, śmierć kogoś bliskiego czy ciężka choroba w rodzinie, ale także w sytuacjach, gdy pewne trudności zaczynają bardzo negatywnie odbijać się na całym życiu, czyli na przykład kryzys małżeński, wypalenie zawodowe, toksyczny związek czy bariery wewnętrzne utrudniające rozwój zawodowy.
Psycholog jest osobą która ukończyła studia na kierunku psychologii, uprawnioną do wykonywania usług psychologicznych, takich jak przeprowadzanie testów psychologicznych, wydawania opinii psychologa i poświadczania ich stosownymi orzeczeniami oraz udzielania wsparcia psychologicznego, głównie okolicznościowego w sytuacjach kryzysowych.
Psychoterapeuta to specjalista, który ukończył specjalną szkołę psychoterapii lub podyplomowe studia z psychoterapii ukierunkowane na jedną z głównych metod psychoterapeutycznych. Praca z psychoterapeutą jest z założenia bardziej długotrwała, ukierunkowana na dogłębne rozpoznanie problemu i zniwelowanie jego negatywnego wpływu na życie już u samych korzeni. Psychoterapeuta jest odpowiednim wyborem w sytuacji zmagania się z problemami złożonymi, wielowarstwowymi, narastającymi przez długi czas, czy też dawniej przeżytą traumą . Jeśli myślisz o spotkaniu z psychoterapeutą, zapraszam Cię do gabinetu psychoterapeutycznego w Toruniu na wstępną konsultację.