Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Zaczynamy kolejny rok. Składamy sobie życzenia, robimy postanowienia noworoczne, chcemy zmian na lepsze i aby nowy rok był lepszy od poprzedniego. Zanim jednak zaczniemy realizować cele na nowy rok i starać się spełnić marzenia, warto pamiętać o tym, żeby na to "nowe i lepsze" zrobić sobie miejsce, zostawiając za sobą "stare i złe". Nowy rok jest dobrym momentem na to, by postarać się odpuścić pewne sprawy, wybaczyć sobie błędy i pozbyć się możliwie wszystkiego, co nam ciąży, stanowi kotwicę do porażek z przeszłości i blokuje nas przed sięganiem po to, co dla nas naprawdę dobre. Nasza kondycja psychiczna i dobre samopoczucie ze sobą jest kluczem do tego, by w nowym roku faktycznie dokonać pozytywnych zmian. Zmiany trzeba zacząć od siebie i małymi krokami iść dalej przed siebie po to, czego chcemy.

Jeśli czujesz, że niesiesz ze sobą bagaż nierozpakowanych emocji i doświadczeń, które utrudniają Ci realizowanie swoich celów i postanowień, hamują Twój rozwój i sprawiają, że utykasz w miejscu, to warto byś pomyślał o konsultacji z psychoterapeutą. Rozmowa w komfortowych warunkach ze specjalistą o tym, co stoi Ci na przeszkodzie i blokuje Cię w dążeniu do budowania swojej lepszej przyszłości pomoże Ci lepiej zrozumieć samego siebie i na wiele rzeczy spojrzeć z innej perspektywy. Psychoterapia pozwoli Ci znaleźć swoją drogę naprzód pośród trudności, z którymi się zmagasz. Terapia może być dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli samodzielnie nie udało Ci się przezwyciężyć tego, co w Tobie trudne i bolesne.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu sobie gruntu psychicznego do zmian na lepsze, odezwij się do mnie korzystając z zakładki KONTAKT.