Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

Aktualności

 • Asertywność

  Czym jest asertywność? W jaki sposób asertywność wpływa na życie i poprawia jego jakość? Problemy z asertywnością często pogarszają samopoczucie i obniżają samoocenę. Czy asertywności można się nauczyć i w jaki sposób wykształcić w sobie umiejętność bycia asertywnym?

  Czytaj więcej: Asertywność

 • Co daje asertywność w życiu zawodowym?

  Asertywność jest jedną z kluczowych umiejętności dla rozwoju zawodowego. W budowaniu ścieżki kariery asertywność jest nieodzowna dla osiągnięcia sukcesu i wyznaczonych sobie celów. Co daje asertywność w życiu zawodowym? Jakie są korzyści z bycia asertywnym?

  Czytaj więcej: Co daje...

 • Co daje psychoterapia osobie współuzależnionej?

  Współuzależnienie dotyczy zwłaszcza osób z syndromem DDA oraz partnerów osób uzależnionych od alkoholu, ale nie tylko. Bardzo skutecznym rozwiązaniem może być psychoterapia. Dowiedz się, jakie korzyści osobie współuzależnionej może przynieść psychoterapia.

  Czytaj więcej: Co daje...

 • Co daje psychoterapia?

  Odkryj, co może dać Ci psychoterapia. Zastanawiasz się, co zyskasz dzięki pracy z psychoterapeutą i jak psychoterapia może pozytywnie zmienić Twoje życie? Tutaj poznasz korzyści z psychoterapii i przekonasz się o jej szerokich możliwościach.

  Czytaj więcej: Co daje...

 • Czym jest konsultacja psychoterapeutyczna?

  Chcesz rozpocząć psychoterapię? Planujesz pierwsze spotkanie z psychoterapeutą i zastanawiasz się, jak wygląda początkowa konsultacja przed rozpoczęciem psychoterapii? Dowiedz się, czym jest konsultacja psychoterapeutyczna i jaki jest cel konsultacji u psychoterapeuty.

  Czytaj więcej: Czym jest...

 • Czym jest psychoterapia?

  Zastanawiasz się, czym jest psychoterapia? Co warto wiedzieć o psychoterapii jako sposobie rozwiązywania problemów i ścieżce samorozwoju? Czy wiesz, jakie są rodzaje psychoterapii? Dowiedz się, co nazywamy psychoterapią.

  Czytaj więcej: Czym jest...

 • Czym jest terapia uzależnień?

  Do najczęściej stosowanych form psychoterapii należy terapia uzależnień. Taki sposób leczenia uzależnień jest nie tylko bardzo skuteczny, ale też pozwala na osiągnięcie stabilnych efektów, a jednocześnie jest bardzo przyjazny pacjentowi. Na czym polega terapia uzależnień? Co taka terapia daje osobie uzależnionej?

  Czytaj więcej: Czym jest...

 • Jak długo trwa psychoterapia?

  Zastanawiasz się, jak długo musi trwać psychoterapia, by była skuteczna? Ile czasu będzie potrzeba na spotkania z psychoterapeutą, by osiągnąć wyznaczony cel terapii? Jak szybko można spodziewać się efektów pracy z psychoterapeutą?

  Czytaj więcej: Jak długo...

 • Jak działa psychoterapia?

  Zastanawiasz się, czy zdecydować się na psychoterapię? Dowiedz się, jak działa psychoterapia jako metoda leczenia, rozwiązywania problemów oraz pracy nad rozwojem osobistym. Na czym polega psychoterapia i jakie są efekty pracy z psychoterapeutą?

  Czytaj więcej: Jak działa...

 • Jak wybrać psychoterapeutę?

  Rozważasz wybór psychoterapeuty? Chcesz wiedzieć, czym się kierować przy wyborze psychoterapeuty? Istnieje kilka czynników, które pomogą wybrać psychoterapeutę, który poprowadzi terapię skutecznie, profesjonalnie oraz w atmosferze dużej życzliwości i zrozumienia.

  Czytaj więcej: Jak wybrać...

 • Kiedy pomyśleć o terapii dla par?

  Problemy z związku dotyczą niemalże wszystkich par. Kiedy trudności stają się poważne, warto pomyśleć o pomocy terapeuty i wspólnym skorzystaniu z terapii dla par. Kiedy terapia dla par jest wskazana? Czy zawsze wspólna terapia jest dobrym wyjściem?

  Czytaj więcej: Kiedy...

 • Psychoterapia par

  Wspólna psychoterapia jest przeznaczona dla tych par, które zmagają się z problemami w związku, z którymi nie potrafią poradzić sobie sami i chciałyby poprawić swoją relację. Psychoterapia par pozwala przepracować nierozwiązane konflikty, które negatywnie wpływają na związek.

  Czytaj więcej: Psychoterapia...