Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

Aktualności

 • Co daje psychoterapia?

  Odkryj, co może dać Ci psychoterapia. Zastanawiasz się, co zyskasz dzięki pracy z psychoterapeutą i jak psychoterapia może pozytywnie zmienić Twoje życie? Tutaj poznasz korzyści z psychoterapii i przekonasz się o jej szerokich możliwościach.

  Czytaj więcej: Co daje...

 • Czym jest psychoterapia?

  Zastanawiasz się, czym jest psychoterapia? Co warto wiedzieć o psychoterapii jako sposobie rozwiązywania problemów i ścieżce samorozwoju? Czy wiesz, jakie są rodzaje psychoterapii? Dowiedz się, co nazywamy psychoterapią.

  Czytaj więcej: Czym jest...

 • Czym jest terapia uzależnień?

  Do najczęściej stosowanych form psychoterapii należy terapia uzależnień. Taki sposób leczenia uzależnień jest nie tylko bardzo skuteczny, ale też pozwala na osiągnięcie stabilnych efektów, a jednocześnie jest bardzo przyjazny pacjentowi. Na czym polega terapia uzależnień? Co taka terapia daje osobie uzależnionej?

  Czytaj więcej: Czym jest...

 • Jak wybrać psychoterapeutę?

  Rozważasz wybór psychoterapeuty? Chcesz wiedzieć, czym się kierować przy wyborze psychoterapeuty? Istnieje kilka czynników, które pomogą wybrać psychoterapeutę, który poprowadzi terapię skutecznie, profesjonalnie oraz w atmosferze dużej życzliwości i zrozumienia.

  Czytaj więcej: Jak wybrać...